AK Parti Genel Lider Yardımcısı Yazıcı, Tekirdağ'da konuştu Açıklaması

AK Parti Genel Lider Yardımcısı Yazıcı, Tekirdağ’da konuştu Açıklaması

Ak Parti Genel Lider Yardımcısı Hayati Yazıcı, “Her şeyin sahibi millettir, alışılmış ki inanç kıymetlerimizi bir ortada tutarak millet egemenliğin sahibidir.” dedi.

Yazıcı, AK Parti Tekirdağ Vilayet Başkanlığını ziyaretinde seçimlere az bir müddet kaldığını anımsatarak, Türkiye‘nin önünde değerli bir dönemeç olduğunu söyledi.

Milletin seçimlerde tercihini “laf üretenlerden” değil “iş üretenlerden”, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘dan yana kullanacağına inandığını tabir eden Yazıcı, yapılan hizmetleri gören vatandaşların en gerçek kararı vereceklerini belirtti.

Seçimlerin yapılacağı 14 Mayıs’ta Cumhuriyet’in kuruluşunun 100. yılının son seçiminin yapılacağını hatırlatan Yazıcı, “Bir tarafta Cumhur İttifakı, öteki tarafta kimi vakit altılı masa, kimi vakit yedi oldu. Herhalde 10’u da aştı farklı katmanlar var. Görünen, görünmeyen yancıları, destekçileri saymıyorum bir ittifak ortasında geçecek olan bir seçim. Türkiye‘de iş yapanlar var, bir de konuşanlar var. İş üretenler var, laf üretenler var. İş üreten kesiti Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı ve Genel Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde ki AK Parti takımları ve Cumhur ittifakı temsil etmektedir.” diye konuştu.

Yazıcı, AK Parti takımlarının 85 milyonun hukukunu korumak, hayat standardını, refah düzeyini yükseltmek, sofrasındaki ekmeği büyütmek için yola çıktığını vurguladı.

“Sorunların üstesinden gelecek takımlar AK Parti kadrolarıdır”

AK Parti’nin tüm problemlerin üstesinden gelebilecek takımlara sahip olduğunun altını çizen Yazıcı, “Bugün sıkıntılarımız yok değil var, hayat dinamiktir. Problemler bitmez, olacak lakin bunların üstesinden gelecek takımlar da AK Parti takımlarıdır, teşkilatlarımızı güçlendirmek suretiyle daima birlikte bu doğrultuda yürüyüşümüzü sürdürüyoruz.” dedi.

AK Parti iktidarında Türkiye’nin kıymetli kazanımlar elde ettiğini lisana getiren Yazıcı, AK Parti takımlarının Türkiye’nin hayallerini gerçeğe dönüştürdüğünü söz etti.

Seçimlerde milletin tercihini laf değil, hizmet üreten Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan yana kullanacağına inandığını aktaran Yazıcı, şunları kaydetti:

“Milletimiz sandığa giderken, bir taraftan tenkitlerini elbette söyleyecek, sorunlarını elbette ki lisana getirecek. Sandığa giderken keskin, uygun, rasyonel bir muhasebe yapacağını, yaptığını bugüne kadar uygulamaları bu türlü gördük. Hasebiyle daha rasyonel oy kullanacağını, laf üretenlere değil, iş üretenlere ve iş üretenlerin de Recep Tayyip Erdoğan öncülüğündeki AK Parti takımları, Cumhur İttifakı olduğunu da görmek suretiyle kıymetlendirme yapacaklarına inanıyoruz. Her şeyin sahibi millettir, tabi ki inanç kıymetlerimizi bir ortada tutarak millet egemenliğin sahibidir.”

Daha sonra Süleymanpaşa Belediyesi, Ticaret Borsası ve Öz Sağlık- İş Sendikasını ziyaret eden Yazıcı’ya AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel ve Çiğdem Koncagül, Süleymanpaşa Belediye Lideri Cüneyt Yüksel, AK Parti Vilayet Lideri Ali Gümüş ve partililer eşlik etti.

Kaynak: AA / Fırat Çakır – Şimdiki