3 ay evvel Bilecikspor maçında tanıştılar, birebir statta taraftarın önünde evlenme teklifi etti

3 ay evvel Bilecikspor maçında tanıştılar, birebir statta taraftarın önünde evlenme teklifi etti

– 3 ay evvel Bilecikspor maçında tanıştılar, birebir statta taraftarın önünde evlenme teklifi etti

Tüm stat ‘Evet desene, Hilal; Gökalp’e evet desene’ diye bağırdı

Hilal Coşkun: “3 ay evvel burada tanıştık burada da filizlendi mutluyuz”

BİLECİK – Bilecik‘te 3 ay evvel bir futbol maçında Hilal Coşkun ile tanışan Gökalp Aslan, yeniden birebir statta taraftarın önünde evlenme teklifi etti. Taraftarlar daima bir ağızdan Hilal’in ‘Evet’ demesini istedi.

Bölgesel Amatör Lig’de gayret 1969 Bilecik Spor Kulübü taraftarı Gökalp Aslan ve Hilal Coşkun, 3 ay evvel bir maçta tanıştılar. Çift 3 ay boyunca memnun günler geçirmesinin akabinde Gökalp Aslan, evlenme teklifi kararı aldı. Belekoma Tayfa taraftar kümesinin da üyesi olan Aslan, arkadaşlarıyla baş yorarak hoş ve unutulmayacak bir teklif kararlaştırdılar. 1969 Bilecik Spor Kulübü – Söğütspor BAL baraj maçı öncesi taraftarlar, “Gökalp ortaya üçlü çektir tayfaya” tezahüratı yaptı. Tribünden aşağı inen Gökalp Aslan, gurur tribününde oturan sevgilisi Hilal Coşkun’u alana çağırarak yanında olmasını istedi. Genç kız, hiçbir şeyden habersiz alana girdi. Erkek arkadaşının üçlü çektireceğini düşünen genç kız, bir anda şok oldu. Gökalp Aslan, cebinden çıkardığı tek taş yüzükle yere çökerek, evlenme teklifi etti. Bu ortada hem Bilecikspor hem de Söğütspor taraftarı ‘Evet desene, evet desene, Hilal; Gökalp’a evet desene’ diye bağırdılar. Hilal Coşkun’un evlilik teklifini kabul etmesi üzerine tribünlerde ikilinin fotoğraf karesi bulunan ve üzerinde ‘Seni çok seviyorum Hilal’im, benimle evlenir misin?’ yazılı pankart açıldı.

“3 ay evvel burada tanıştık burada da filizlendi mutluyuz”

Hilal Coşkun, çok memnun olduğunu anlatarak, “Çok memnunum, çok seviyorum onu. 3 ay evvel burada tanıştık, burada da filizlendi, mutluyuz” dedi.

Gökalp Aslan ise, “Çok şükür bizim öykümüz burada başladı, burada da filizlenmeye başladı, şu anda bugün itibariyle. İnşallah Allah da tamamına erdirir. Emeği olan sizlere de çok teşekkür ederiz, herkese teşekkür ederim” cümlelerine yer verdi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Cem Kaan Toka – Spor