Zafer Partisi Genel Lideri Özdağ, partisinin Burdur vilayet başkanlığının açılışını yaptı

Zafer Partisi Genel Lideri Özdağ, partisinin Burdur vilayet başkanlığının açılışını yaptı

Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ, partisinin Burdur vilayet başkanlığı binasının açılışını gerçekleştirerek, yeni üyelere rozet taktı.

Özdağ, açılışın akabinde gazetecilere yaptığı açıklamada, Zafer Partisi olarak ve Cet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan ile 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanı ve 28. Periyot Milletvekili Genel Seçimleri’ne yönelik tüm Türkiye’de çalışma yürüttüklerini söyledi.

Zafer Partisi’nin ve Sinan Oğan’ın ardında Türk milletinin takviyesinin yükseldiğini gördüklerini belirten Özdağ, şöyle konuştu:

“Türk halkı anayasadan Türklüğün çıkarılmasına, Türk milletinin HDP ile HÜDA PAR ortasına sıkıştırılmasına müsaade vermeyecek. Türk halkı, Türkiye’nin Orta Doğulaştırılmasına müsaade vermeyecek. Müsaade vermediğini de Zafer Partisi’ne dayanağını açıklayarak gösterecek. Şayet bir kısım halkımız Cet İttifakı’na ve Zafer Partisi’ne dayanak vermezse onlar da bizim üzere düşünmedikleri için değil, bizim onlara gereğince ulaşamadığımızdan kaynaklanan bir nedenden ötürü bu seçimde takviye vermeyecek.”

Özdağ, partisine yeni üye olanlara rozetlerini taktıktan ve gençlerle fotoğraf çektirdikten sonra Aydın’a hareket etti.

Kaynak: AA / Bilal Altıok – Siyaset