Veda Mektubu final mi yaptı, bitti mi, bugün yok mu? Veda Mektubu ne vakit, saat kaçta, hangi gün, hangi kanalda? Veda Mektubu 1 Mayıs'ta yok mu?

Veda Mektubu final mi yaptı, bitti mi, bugün yok mu? Veda Mektubu ne vakit, saat kaçta, hangi gün, hangi kanalda? Veda Mektubu 1 Mayıs’ta yok mu?

Veda Mektubu, Most Production imzalı, birinci kısmı 27 Şubat 2023 tarihinde yayımlanan, direktörlüğünü Deniz Çelebi Dikilitaş’ın üstlendiği, senaryosunu Deniz Akçay’ın kaleme aldığı dram çeşidindeki Türk televizyon dizisidir. Veda Mektubu bugün yayın akışında gözükmedi. Pekala, Veda Mektubu final mi yaptı, bitti mi, bugün yok mu? Veda Mektubu 1 Mayıs’ta yok mu? Veda Mektubu ne vakit, saat kaçta, hangi gün, hangi kanalda yayınlanıyor?

VEDA MEKTUBU NE VAKİT, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA, HANGİ GÜN?

Veda Mektubu her hafta Pazartesi günü saat 20:00 ‘da Kanal D’de ekranlara geliyor. Ancak bugün yani 1 Mayıs tarihinde dizinin yeni kısmı ekranlara gelmeyecek.

VEDA MEKTUBU BUGÜN VAR MI, YOK MU, NEDEN YOK?

Veda Mektubu dizisi bu akşam yani 1 Mayıs Pazartesi günü Kanal D yayın akışında yer almadı. Dizinin haftaya yayınlanması bekleniyor. Husus hakkında resmi bir açıklama da yapılmadı.

VEDA MEKTUBU BİTTİ Mİ, FİNAL Mİ YAPTI?

Hayır, dizi bitmedi yahut final yapmadı. Dizinin yalnızca bu hafta yayınlanmayacağı ve haftaya kaldığı yerden devam edeceği düşünülüyor.

KANAL D 1 MAYIS 2023 YAYIN AKIŞI

  • 17:00 – Hicran
  • 18:40 – Kanal D Ana Haber
  • 20:00 – Ip Man: Kung Fu Ustası
  • 21:45 – Ip Man: Kung Fu Ustası
  • 23:15 – İşgal
  • 00:45 – Üç Kız Kardeş

VEDA MEKTUBU KONUSU NE?

Modern ve güçlü bir iş bayanı olan Alanur ile geleneklerine sıkıca bağlı, Antakyalı bir iş adamı olan Ziya geçmişte çok büyük bir aşk yaşamıştır. Bu aşka karşı olan aileleri yüzünden, istemeden ayrılmış ve diğer hayatlar kurmuşlardır.

Annesi Seher’in göz bebeği Mehmet; Nur’un ileride işlerini bırakmayı planladığı, büyük oğludur.

Dans tutkunu, hayat dolu Aslı; Alanur’un Fransız lisesi son sınıfta okuyan, geleceğinin her atağını ihtimamla tasarladığı 19 yaşındaki küçük kızıdır. Alanur ve Nur’un yolları, yıllar sonra Aslı ile Mehmet’in aşkıyla bir defa daha kesişir.

Yarım kalan ne varsa bu defa de Aslı ve Mehmet’in aşkına pürüz oluşturur. Alanur, kendi yaşadıklarından ders çıkararak kızını inançta tutmak için onu Mehmet’ten uzak tutmaya çalışırken Seher ise yıllarca içinde tuttuğu kıskançlığın acısını Aslı’dan mı çıkaracaktır? Ziya, kendi bahtını yaşayan oğlu için üzülse de bu duruma seyirci mi olacaktır? Aslı ve Mehmet herkese meydan okuyup tüm pürüzleri aşabilecek, aşklarının gücüyle geçmişin yaralarını sarabilecekler midir?Yoksa onlar da Ziya ve Alanur’un yıllar evvelki mukadderatını mi paylaşacaktır?