Türkiye Personel Partisi Hopa'da parti binasını ve seçim ofisini açtı

Türkiye Personel Partisi Hopa’da parti binasını ve seçim ofisini açtı

UĞUR İSTANBULLU

Türkiye Personel Partisi, Artvin Hopa’da parti binasını ve seçim ofisini açtı. Hopa ilçe binasında açıklama yapan Türkiye Emekçi Partisi Artvin Milletvekili adayı Timur Şimşek, “Bugün çok hoş bir gün ve memnunum ve bu bizim için bir milat. Artık daha çok çalışıp daha çok heyecanla çaba ederek, yürümek istiyoruz ve ülke genelinde iktidarı belirlerken hem de muhalefette olmak tıpkı vakitte yerelde de daha çok kelam sahibi olmak istiyoruz” dedi.

Artvin Hopa’da parti binasını ve seçim ofisini açan Türkiye Emekçi Partisi, Emek ve Özgürlük blokuyla milletvekili seçimlerine katılırken, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde ise Kemal Kılıçdaroğlu’nu destekliyor.

“2018’DE İKİ BİREYLE BAŞLAMIŞ VE 1 MAYIS’A HOPA’DA 5 ŞAHISLA KATILMIŞTIK”

Açılışta konuşan Türkiye Personel Partisi Artvin Milletvekili adayı Timur Şimşek şunları söyledi:

“Biz Türkiye Personel Partisi olarak Hopa’da 2018 yılında arkadaşlarımızla başladık. Türkiye Emekçi Partisi’nin ilçe örgütlerini kurmaya biz o vakit iki bireyle başladık ve Hopa’da 1 Mayıs’a 5 şahısla çıktık. O günlerde biraz yalnız kalmış ve ötekileştirilmiştik ki buradaki arkadaşlar bilir. Yeni bir alternatif yaratabilmek için başlattık bu çabayı ve her gün üstüne koyarak, Serkan hocamızla ve öbür arkadaşlarımızla birlikte her gün biraz daha büyüyerek ve biraz daha çoğalarak çabamızı güçlendirdik. Biz bu parti binasını 2018’den beri açmayı istiyorduk lakin olmuyordu. Mahallî belediye bu hususta mahzur çıkardı. Bugün çok hoş bir gün, memnunum ve bu bizim için bir milat. Artık daha çok çalışıp, daha çok heyecanla gayret ederek, yürümek istiyoruz ve ülke genelinde iktidarı belirlerken hem de muhalefette olmak, tıpkı vakitte yerelde de daha çok kelam sahibi olmak istiyoruz ve bunun için çabaya devam edeceğiz ve teşekkür ederim.”

Parti binası açılışının akabinde Türkiye Personel Partisi katılıcıları ve Milletvekili adayı Timur Şimşek Hopa esnafını ziyaret etti.

Kaynak: ANKA / Siyaset