Talasgücü Belediyespor şampiyonluğu kutladı

Talasgücü Belediyespor şampiyonluğu kutladı

Bölgesel Amatör Lig 6. Küme şampiyonu Talasgücü Belediyespor, şampiyonluk yemeğinde bir ortaya geldi. Kulüp Lideri Yunus İloğlu; “Geçen dönem yarım kalan bir öykümüz vardı. Onu tamamladık. Şampiyon olduk” dedi.

Bölgesel Amatör Lig 6. Kümesi namağlup tamamlayarak 3. Lige yükselme başarısı gösteren Talasgücü Belediyespor yönetici, antrenör ve futbolcular şampiyonluğu kutladı. Yemek tertibinde bir ortaya gelen sarı lacivertliler, 7 dönem sonra Kayseri‘yi bir 3. lig grubu kazandırmanın gururu içerisinde idi. Yemeğe Talasgücü Belediyespor Fahri Lideri ve Talas Belediye Lideri Mustafa Yalçın, Talas Kaymakamı Yaşar Dönmez, TÜFAD Kayseri Şube Lideri Osman Yozgat, TFF Bölge Müdürü Memnun Önal, Talasgücü Belediyespor yönetici, antrenör, futbolcular ve aileleri katıldı. Burada konuşan Talasgücü Belediyespor lideri Yunus İloğlu, şampiyonluğu hak ettiklerini ve geçen dönem finalde kaçırdıkları şampiyonluğu bu dönem yakalamanın haklı gururu içerisinde olduklarını söyleyerek; “Geçen dönem yarım kalan bir himayemiz vardı. Bu dönem bunu tamamladık ve şampiyon olduk. Şampiyonluğumuzda emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederiz. Artık Kayserimizin bir 3. Lig grubu var” dedi.

Programda sarı lacivertlilere şampiyonluk madalyaları verilirken, Fahri Lider Mustafa Yalçın’a da tüm grup oyuncularının ve antrenörlerin imzaladığı bir forma ikram edildi. Tertipte sarı lacivertliler, şampiyonluk kupasını da kaldırarak objektiflere poz verdi. – KAYSERİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor