Rıdvan Dilmen ve Murat Kosova'dan Muslera ile ilgili hayrete düşüren kelamlar: Cin üzereydi, mal varlığını kaybetti kolay değil

Rıdvan Dilmen ve Murat Kosova’dan Muslera ile ilgili hayrete düşüren kelamlar: Cin üzereydi, mal varlığını kaybetti kolay değil

Spor Toto Üstün Lig’in 32. haftasında Beşiktaş, Galatasaray’ı 3-1 mağlup etti. Geçen hafta Karagümrük’le 3-3 berabere kalan Galatasaray’da kaleci Muslera, derbide de kalesinde 3 gol gördü. TV 8,5 yorumcusu Rıdvan Dilmen, derbinin akabinde Muslera‘nın dolandırıcılık konusuyla ilgili konsantrasyonunu kaybetmiş olabileceğini söyledi.

DİLMEN MEVZUYU AÇTI, KOSOVA ANLATTI

Rıdvan Dilmen derbi yorumlarında mevzuyu Muslera‘nın düşüşüne getirince programın sunucusu Murat Kosova, “Ne kadar gerçek bilmiyorum, mal varlığınızı kaybediyorsunuz. Kolay değil. Bu türlü bir kumpas sonunda bu türlü bir para kaybettiyse ruhsal olarak çok sıkıntı. Okuyoruz biz de haberleri, hukuksal süreç devam ediyor” dedi.

“MUSLERA CİN GİBİDİR”

Rıdvan Dilmen bu diyaloğun akabinde Muslera bahsiyle ilgili şu kelamları sarf etti: Ben de bu mevzuyu kast etmiştim. Muslera üzere oyunun sonlarını uygun oynayan deneyimli bir kaleci iki haftadır donuk. Ruhsal olarak çok güç. Bırak kaleciliği olağan hayatın da etkilenir. Türel bir süreç var. Ben etkilendiğini düşünüyorum açıkçası. Etkilenmemesi mümkün değil. Muslera cin üzeredir ya. Oyunu 10 dakika uyutur, senin haberin olmaz. Allah korusun bak Fenerbahçe maçına gitti 40 dakika oynadı. 1-0 öndesin o bitirir maçı. Lakin artık 3 metre ilerde bekliyorsun. Konsantrasyon işte.

DOLANDIRICILIK OLAYI NE?

İstanbul’da bir banka müdiresi ortalarında Fatih Terim, Arda Turan, Muslera ve Emre Belözoğlu’nun da olduğu ünlü isimleri yüksek kar vaadiyle kandırdı. Tam 80 milyon dolarlık vurgun, bir iş beşerinin durumu fark etmesiyle ortaya çıktı. Banka müdiresi nitelikli dolandırıcılık ve evrakta sahtecilik hatalarından tutuklandı.