Ne demek istedi? Ali Koç'un bu kelamları çok konuşulacak: Seçimler bitince neler döndüğünü anlatırız

Ne demek istedi? Ali Koç’un bu kelamları çok konuşulacak: Seçimler bitince neler döndüğünü anlatırız

Fenerbahçe‘de Sivaspor maçından evvel Olağan Yüksek Divan Şurası Toplantısı düzenlendi. Toplantıda oldukça sert olan Lider Koç, birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı. Ali Koç’un seçimlerle ilgili kurduğu bir cümle herkeste merak uyandırdı.

GAYRİMENKUL PROJELERİNİ MAKSAT ALDI

Fenerbahçe Lideri Ali Koç, seçimleri işaret edip Galatasaray’ın projelerini gaye alıp şu kelamları sarf etti: Ligi bitirmemek, gayrimenkul projelerini bitirmemeye benzemez demeliydik. Şampiyonluk posterlerini revize etmeyi Allah hiçbir kulübe nasip etmesin! Siz her devrin güçleriyle kol kola olmayı bilen bir yapısınız. Şu seçimler bir bitsin, Florya projesinde neler döndüğünü bir anlatalım sizlere!

“HANGİ ÖRGÜTÜ HATIRLATIYOR?”

Başkan Koç sonrasında “Bu tanım ettiğim şeyler hangi yapıyı, hangi örgütü hatırlatıyor size? Bu ülkeyi ele geçirmeye çalışan terör örgütünün en güçlü olduğu periyotta futbolda en çok faydayı kim sağladı? Siz faydalanırken biz gayret ediyorduk. Bizim örgütle verdiğimiz savaş, gurur kaynağımızdır. Sizinki ise şampiyonluk vesilesidir” tabirlerini kullandı.

HERKES SEBEBİNİ MERAK ETTİ

Açıklama için seçim sonrasını bekleyen Lider Ali Koç’un neden bu tarihi işaret ettiğiyle ilgili kamuoyunda büyük bir merak oluştu.

GALATASARAY’DAN KARŞILIK GELDİ

Galatasaray, Lider Ali Koç’un açıklamalarından sonra çok sert bir yanıt paylaştı. Sarı-Kırmızılılar’dan yapılan açıklamada, “Biz, sizin isminize utanıyoruz” tabiri yer aldı.