Muğla Ticaret Odası Üyesi Aras bayan çalışanlarla buluştu

Muğla Ticaret Odası Üyesi Aras bayan çalışanlarla buluştu

Marmaris Ticaret Odası üyesi ve MUTSO Bayan Teşebbüsçüler Şurası Lider Yardımcısı Ayşe Nurdan Aras 1 Mayıs Emekçi Bayramı hasebiyle bayan girişimcileri ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Marmaris Ticaret Odası Üyesi Ayşe Nurdan Aras, “Marmaris’te ziyaret ettiğimiz ve 1 Mayıs, 8 Mart, bayram, tatil demeden çalışan hanımefendilerin günlerini kutlamak istedik. En büyük emek üretmektir, üreten ve çalışan emeklerini girişimcilik ile taçlandırmış ve istihdam sağlayan biz bayanların da 1 Mayıs Personel Bayramı’nı kutluyoruz. Bizler çalıştığımız vazife aldığımız her alanda bayanın hamasetini çalışkanlığını göstermekten ülkemizin kalkınması için gayret göstermekten hiçbir vakit vazgeçmeden üretmeye devam edeceğiz” diye konuşarak bayanlara çiçek takdim etti.

Ayşe Nurdan Aras’ın ziyaret ederek çiçek verdiği bayanlar, “Bugün ayağımıza kadar gelerek 1 Mayıs Personel Bayramı’nın kutlanması bir birinci. Hakikaten çok memnun olduk ve duygulandık, çalışan ve üreten teşebbüsçü bayanlar olarak emekçi bayramımızı kutluyoruz” sözlerini kullandı. – MUĞLA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Mahallî