MHP'li vekil adayı Depboylu, seçime 2 hafta basınla bir ortaya geldi

MHP’li vekil adayı Depboylu, seçime 2 hafta basınla bir ortaya geldi

Milliyetçi Hareket Partisi Aydın 1. Sıra milletvekili adayı Deniz Depboylu, düzenlediği basın toplantısında basınla tanışmak istediği sırada adeta şok yaşadı. Aydın’da yayın yapan lokal bir internet sitesinin köşe müellifi ile Depboylu ortasında yaşanan diyalog salonda adeta soğuk rüzgar estirirken her türlü tenkit ve teklife açık olduğunu belirten Depboylu, köşe müellifinin gönlünü almasını bildi.

Seçim çalışmaları münasebetiyle Aydın’da sabah kahvaltısını basın mensupları ile yapan MHP Aydın Milletvekili Adayı Deniz Depboylu, toplantıya basın mensupları ile tanışarak başlamak istedi. Tanışma sırası Aydın’daki internet haber sitelerinden birinde köşe müellifliği yapan Ahmet Gözen’e gelince ‘sizi tanıyorum’ diyen Deniz Dopboylu’ya ‘Tanıyorsanız benim adımı söyler misiniz’ diye yanıt bilgi. Depboylu, “Köşe yazdığınız sitede fotoğrafınızı görüyorum, oradan tanıyorum” diye yanıt veren Depboylu’ya yıllardır ulaşamadığını belirterek sitem eden köşe müellifi Gözen yaşadıklarına sitem etti. Gözen, Milletvekili adayı Depboylu’ya, “Telefonlara karşılık vermiyorsunuz. Yıllardır size ulaşamadım” diye konuştu. Köşe müellifinin reaksiyon ve tekliflerini anlayışla karşıladığını belirten Depboylu, ortamı yumuşatmasını bildi.

Toplantıda gazeteciler, bir devir Aydın milletvekilliği yapmış olan ve uzun müddettir de partinin değişik kademelerinde misyon yapmış olan Depboylu’nun basından uzak halini eleştirdi. – AYDIN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Siyaset