MHP Tekirdağ Milletvekili adayı İlker Yücel, kentteki basın mensuplarıyla bir ortaya geldi

MHP Tekirdağ Milletvekili adayı İlker Yücel, kentteki basın mensuplarıyla bir ortaya geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tekirdağ Milletvekili adayı İlker Yücel, kentteki basın mensuplarıyla bir ortaya geldi.

Kentte bir kafede düzenlenen programa, MHP Süleymanpaşa İlçe Lideri Hüseyin Üretürk, teşkilat üyeleri ile basın mensupları katıldı.

Yücel, burada yaptığı konuşmada, seçimlere az bir müddet kaldığını söyledi.

Seçim gününe kadar alanda olmaya devam edeceklerini tabir eden Yücel, “Bütün adaylarımız alanda çalışmalarını sürdürüyor. Herkese gitmeye, ulaşmaya çalışıyoruz. Bundan evvel MHP nasıl verdiği kelamları tutmuşsa, Türkiye’nin Yüzüncü yılında da verdiğimiz kelamları nasıl tutacağımızı vatandaşlara anlatıyoruz. Vatandaşlarımızın dayanaklarını bekliyoruz. Alanda vatandaşlardan hoş dönüşler alıyoruz. Cumhur İttifakı ile öncelikle vazifemizin cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yüksek bir oyla yine cumhurbaşkanı seçtirmek olduğunu söylüyoruz.” dedi.

Yücel, Cumhur İttifakı milletvekillerinin mecliste sayısının fazla olması için de çaba ettiklerini lisana getirerek, “MHP olarak da milletvekillerimizin sayısını artırmak istiyoruz. Tekirdağ’da da hemşerilerimizden aldığımız takviyeyle, teşkilatlarımızın çalışmasıyla inşallah mecliste Tekirdağ’ın gür sesi olacak MHP milletvekillerini göndereceğiz. Vatandaşlardan aldığımız en büyük taleplerden birisi de vekillerin halkın içinde olması. Vatandaşlar vekillerin seçildikten sonra kentten kopmamasını istiyor. Bizde milletimizin vekili olması onların gür sesi olmak için yola çıktık. İnşallah başarılı olacağımızı umuyoruz.” sözlerini kullandı.

Yücel, akabinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Kaynak: AA / Mesut Karaduman – Aktüel