Lider Güngör, Denizlili mermercileri fuarda yalnız bırakmadı

Lider Güngör, Denizlili mermercileri fuarda yalnız bırakmadı

AK Parti Denizli Vilayet Lideri Yücel Güngör, İzmir‘de düzenlenen Marble İzmir Milletlerarası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’na katıldı. Türkiye’nin en büyük doğaltaş fuarlarından biri olan Marble İzmir’de yer alan 67 Denizlili firmayı ziyaret eden Lider Güngör, “Her vakit sizinleyiz” dedi.

AK Parti Denizli Vilayet Lideri Yücel Güngör, fuarda Denizli’deki firmaların stantlarını ziyaret ederek çalışmalarında muvaffakiyetler diledi. Ziyaretlerinde Denizli’deki doğal taş bölümünün değerine dikkat çeken Güngör, Denizli’nin bu alanda öncü bir vilayet olduğunu ve ülke iktisadına önemli katkılar sağladığını belirttiler. Güngör, “Denizli’nin doğal taş dalındaki pozisyonunu ve değerini Marble İzmir fuarında da gösteriyoruz. Bu kesim, ülkemiz iktisadı için değerli bir yere sahip ve Denizli de bu alanda öncü bir ilimiz. Fuarda, Denizli’deki firmalarımızın eserlerini sergilemeleri ve milletlerarası alanda tanıtımlarını yapmaları büyük bir değer taşıyor. Bizler de AK Parti olarak bu kesimin gelişimine katkı sağlamak için her vakit yanlarında olacağız. Her vakit sizinleyiz” dedi.

Fuarda yer alan Denizlili firmaların temsilcileri de ziyaretlerinden ötürü AK Parti Denizli Vilayet Lideri Yücel Güngör’e teşekkür ettiler. Fuarın, Denizli’deki doğal taş kesiminin tanıtımı için değerli bir fırsat olduğunu belirten firmalar, bu fırsatı en yeterli halde kıymetlendirmek için çalışmalarına devam edeceklerini söylediler. – DENİZLİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / İktisat