Kayseri Büyükşehir'den Tabiat Yürüyüşü

Kayseri Büyükşehir’den Tabiat Yürüyüşü

Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, tüm Kayserilileri, Ulusal Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın da teşrifleriyle 1 Mayıs Pazartesi sabahı Büyükşehir Belediyesi’nce düzenlenecek tabiat yürüyüşüne davet etti.

Spordan kültür sanata çabucak her alanda hizmetleriyle dikkat çeken Lider Dr. Memduh Büyükkılıç idaresindeki Kayseri Büyükşehir Belediyesi, yeniden manalı bir aktifliğe imza atıyor. Lider Büyükkılıç, 1 Mayıs Pazartesi sabahı Ali Dağı’nda gerçekleşecek Tabiat Yürüyüşü ile ilgili yaptığı açıklamada, tüm Kayserililerle hem spor yapacaklarını hem de birlik, beraberlik ve dayanışma örneği sergileyeceklerini tabir etti. Tabiat Yürüyüşü’ne Ulusal Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın da katılacağını vurgulayan Büyükkılıç, “Kayseri Büyükşehir Belediyesi olarak etkinliklerimiz sürüyor. Sıhhati, sporu ve bunlarla birlikte kentin turizmine sahip çıkmaya devam ediyoruz. Sağlıklı bir vücuda sahip olmak için yeniden turizm bedelimiz Ali Dağı’nda tabiat yürüyüşünde bir ortaya geliyoruz” dedi. Lider Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından organize edilecek olan Tabiat Yürüyüşü’nün Ali Dağı 360 Kafe önünden başlayacağını belirterek, “Katılımın fiyatsız olacağı, Ulusal Savunma Bakanımız Sayın Hulusi Akar’ın da teşrif edeceği Tabiat Yürüyüşü programımız 1 Mayıs Pazartesi günü saat 8.00’de başlayacaktır. Etkinliğimize tüm halkımız davetlidir” diye konuştu.

1 Mayıs sabahı, saat 08.00’de başlayacak olan Tabiat Yürüyüşü, 8,5 kilometrelik parkurda gerçekleşecek. Başlangıç ve bitiş noktası Ali Dağı 360 Kafe önü olarak belirlenirken, bitişte ikramlar ve çocuk oyun parkurları yer alacak. – KAYSERİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Mahallî