Karabağlar Belediye Lideri Muhittin Selvitopu Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

Karabağlar Belediye Lideri Muhittin Selvitopu Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

Karabağlar Belediye Lideri Muhittin Selvitopu, ilçenin farklı noktalarında seçim çalışmalarını sürdürüyor. Partililerle birlikte esnaf ve vatandaşlara broşür dağıtan Lider Selvitopu, “14 Mayıs’ta İzmir‘den Türkiye’ye güçlü bir ileti vermek, Genel Başkan’ımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu 13. Cumhurbaşkanı olarak Çankaya Köşkü’ne uğurlamak için daima sahadayız” dedi.

Başkan Selvitopu, Millet İttifakı’nın bugün Gündoğdu’da düzenleyeceği İzmir mitingi öncesi, CHP İzmir yöneticileri Ali İhsan Yıldız, Nurdan Karakartal, Cem Şahverdi, Karabağlar İlçe Lideri Bülent Sözüpek, belediye meclisi üyeleri, ilçe yöneticileri ve partililerle birlikte Muammer Akar, Vatan, Bahçelievler ve Ali Fuat Cebesoy Mahallelerindeki seçim ofislerinde bir ortaya geldi. Buluşmanın akabinde alana çıkılarak esnaf ve vatandaşlar ziyaret edildi. Lider Selvitopu ve partililer, vatandaşları Kılıçdaroğlu’nun mitingine davet etti.

Hükümetin, Karabağlar Belediyesi’nin yaptığı çalışmaları gölgelemek ismine daima ilçenin ismini gündeme getirdiğini söyleyen Lider Selvitopu, “Karabağlar’da yanlışsız dürüst yatırımı olmayanlar, algı oyunlarıyla çalışmalarımızı kötülemeye çalışıyorlar. Lakin vatandaşlarımız gerçeği çok uygun biliyor” diye konuştu.

Başkan Selvitopu, seçimleri kazanmak için herkesi birlikte hareket etmeye çağırarak şunları söyledi:

“Bugünlerde hepimiz birlik beraberlik içinde el ele, kol kola çalışmak zorundayız. Kendi içinde niyet farklılıklarımız olabilir. Bu da çok doğaldır. Ancak bu süreçte bunları unutacağız. Zira kaybettiğimiz anda ülke kaybedecek. Buna hiçbirimizin tahammülü, hakkı yok. Sokakta bir oyun peşine düşecek ve kalan günleri hakikat değerlendireceğiz. Ülkemizin özgürlüğe, demokrasiye muhtaçlığı var. 15 Mayıs sabahı daha umutlu, daha aydınlık bir ülkeye uyanmak için hepimize kıymetli vazifeler düşüyor. Bunu Millet İttifakı’na üye partilerimizle, kimseyi ötekileştirmeden birlikte yapacağız. Başaracağımızdan hiçbir kuşkum yok.”

Kaynak: ANKA / Siyaset