Kaan Urgancıoğlu diziden mi ayrılıyor? Yargı dizisi Ilgaz öldü mü?

Kaan Urgancıoğlu diziden mi ayrılıyor? Yargı dizisi Ilgaz öldü mü?

Kaan Urgancıoğlu diziden mi ayrılıyor ve Yargı dizisi Ilgaz öldü mü soruları gündeme geliyor. Yargı son kısımda Ilgaz öldü mü ve Yargı 3. dönem olacak mı, birinci kısım ne vakit yayınlanacağı merak ediliyor. Kanal D ekranın sevilen dizisi Yargı dizisi Kaan Urgancıoğlu diziden mi ayrılıyor ve Yargı dizisi Ilgaz öldü mü sorularına karşılık aranıyor. Kaan Urgancıoğlu diziden mi ayrılıyor? Yargı dizisi Ilgaz öldü mü? Ayrıntılar haberimizdedir…

KAAN URGANCIOĞLU DİZİDEN Mİ AYRILIYOR?

Sema Ergenekon’un kaleme aldığı dizinin reytingleri azalmak yerine artınca diziye devam kararı alındı. Ay Üretim ve Kanal D “Yargı 3. dönemde da sizlerle” bildirisiyle fenomen dizinin yeni dönemde da süreceğini ilan etti. Pazar akşamları seyirciyle buluşan “Yargı” 14 Mayıs’taki seçim süreci nedeniyle 63. kısmında yani 7 Mayıs’ta dönem finali yapacak.

YARGI DİZİSİ ILGAZ ÖLDÜ MÜ?

Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Uğur Aslan, Pınar Çağlar Gençtürk, Zeyno Eracar, Uğur Polat ve Hüseyin Avni Danyal’ın başrolünü paylaştığı Yargı dizisi, her pazar akşamı izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Konusu ve oyunculuk performansıyla reytinglerde istenilen muvaffakiyete ulaşan dizi, yeni dönemde da ekranda olacak.