İstanbul, 'Yüzyılın Mitingi'ne hazırlanıyor

İstanbul, ‘Yüzyılın Mitingi’ne hazırlanıyor

Ak Parti‘nin İzmir ve Ankara mitingleri büyük bir coşkuya sahne oldu. 7’den 70’e vatandaşların hıncahınç doldurduğu miting alanlarında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Lideri Recep Tayyip Erdoğan, milyonlara hitap etti, hem Türkiye’ye hem de dünyaya ileti verdi. AK Parti artık de İstanbul‘da ‘Yüzyılın Mitingi’ne hazırlanıyor.

İstanbul Teşkilatı, her seçimde olduğu üzere yeniden milyonları, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile buluşturacak. Cumhur İttifakı’nın ortak iştirakiyle 7 Mayıs Pazar günü saat 16.00’da gerçekleştirilecek mitinge Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi mesken sahipliği yapacak. Yüzyılın Mitingi için tarihi iştirak beklendiğinden, Yenikapı Miting Alanı’ndan yaklaşık 1,5 kat daha büyük olan Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi milyonlarca bireye konut sahipliği yapacak.

AK Parti İstanbul Teşkilatı, tarihi miting öncesi hazırlıklarına tüm süratiyle devam ediyor. Halkın davet edilmesinden miting alanının süslenmesine, ulaşım hizmetinden ikramlara kadar her ayrıntı için titizlikle çalışılıyor. Türkiye Yüzyılı’nın arifesinde gerçekleştirilecek “Yüzyılın Mitingi”nde tarihi fotoğraf için AK Parti İstanbul Teşkilatı adeta seferberlik ilan etti.

2023 seçimleri için uzun müddettir saha çalışmalarını sürdüren İstanbul Teşkilatı, ‘Yüz Yüze 100 Gün’, ‘İstanbul’un Kelamı: Birlik İrade Zafer”, “Nef Stadyumu’nda 100 Bin Sandık Görevlisiyle Buluşma”, “Sokak Bazlı Hane Ziyaretleri” ve ilçelerde adeta mitinge dönüşen toplu açılış merasimleri üzere başarılı saha çalışmalarını “Yüzyılın Mitingi” ile taçlandırmayı hedefliyor. – İSTANBUL

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Siyaset