İkinci saza hayır diyemedi

İkinci saza hayır diyemedi

Denizli‘de bıraktığı sazını yerden almaya giden vatandaş, dalgın olan esnafın uzattığı bir öbür sazı daha alarak kayıplara karıştı. Gruplar sazı çalan şüpheliyi bulmak için çalışma başlattı.

Olay, Merkezefendi ilçesine bağlı Altıntop Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran; kimliği şimdi belirlenemeyen vatandaş, bir yere bıraktığı sazını almak için geri gitti. Burada kendi sazını aldıktan sonra dalgın olan esnafın uzattığı ve M.E.A.’ya ilişkin olan sazı da alan vatandaş, iki sazla birlikte kayıplara karıştı. Yere gittiğinde sazını göremeyen M.E.A., izlediği kamera manzaraları sonrası bir vatandaşın kendi sazını da alıp uzaklaştığını gördü. İhbar üzerine bölgeye giden gruplar, izlediği kamera manzaraları sonrası şüphelinin bulunması için çalışma başlattı.

Duruma mana veremediğini söyleyen M.E.A., “Tanımadığım biri hem kendi sazını, hemde benim sazımı alıp götürüyor. Burada arkadaşımız dalgın olduğu için ezkaza benim sazımı da uzatmış ve oda hiçbir şey olmamış üzere almış. İnşallah kısa müddette geri getirir, benim malımı resmen çaldı, benim için manevi olarak bedeli çoktu” dedi. – DENİZLİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa