Fenerbahçe taraftarının saldırdığı adam yaşadıklarını anlattı! Otomobilinde 80 bin liralık hasar var

Fenerbahçe taraftarının saldırdığı adam yaşadıklarını anlattı! Otomobilinde 80 bin liralık hasar var

Süper Lig’in 31. haftasında Fenerbahçe ile İstanbulspor 3-3 berabere kaldığı gece maçın bitmesinin akabinde arkadaşı ile bir arada Fenerbahçe Ülker Stadyumu önünde aracıyla seyrederken taraftarların saldırısına uğrayan Vedat Salman, yaşadıklarını anlattı.

“TRAFİK OLMAYAN BİR YERDEN KONUTA DÖNELİM DEDİK”

Salman yaptığı açıklamada, “İş çıkışı arkadaşımla birlikte kıyıya gittik. Bir iki saat kıyıda oturduktan sonra geri döndük. Trafik olmayan bir yerden konuta dönelim dedik, bu yüzden stadın önündeki yolu kullandık” dedi.

“ARABANIN CAMINI ÇERÇEVESİNİ İNDİRDİLER”

Sahanın etrafında taraftar kalabalığı gördüğünü söyleyen Salman, “Maç olduğundan haberim bile yoktu. Ellerinde içki şişeleriyle dolaşan bir küme camımıza yaklaşıp darbe vurdu, ben de bağırarak reaksiyon gösterdim ve kelamlı tartışmaya girdik. Daha sonra otomobilin camını çerçevesini indirdiler” formunda yaşadıklarını anlattı.

“ŞİKAYETÇİYİM VE DARP RAPORU DA ALDIM”

Uğradığı taarruzun akabinde arabasında 80 bin liralık ziyan olduğunu belirten Salman, “Duyarlı taraftarlar etrafta olmasaydı daha neler olurdu bilmiyorum. Ağzımız yüzümüz kan içinde kaldığında önümdeki araç yolu açtı, etraftaki taraftarlar saldırganlara reaksiyon gösterdi. Şikayetçiyim ve darp raporu da aldım, mahkeme sürecinin takipçisi olacağım” diye konuştu.

Arabanın son hali: