Elazığ GSK Bocce Kadrosu birinci sırada tamamladı

Elazığ GSK Bocce Kadrosu birinci sırada tamamladı

Elazığ Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğü tarafından kurulan Bocce kadrosu, gayret ettiği 1. ligin birinci etabını birinci sırada tamamladı.

Elazığ Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğü tarafından kurulan Bocce grubu, karşılaşmalara devam ediyor. İzmir Menemen’de düzenlenen Bocce Petank 1. lig karşılaşmalarında 17 kadro ortasında gayretini sürdüren kadro, 1. ligin birinci etabını birincilikle tamamladı.

Gençlik ve Spor Vilayet Müdürü Abdulsamet Eren, “Gençlik ve Spor Kulübümüzün takviyeleri ile oluşturduğumuz ve tamamı kendi altyapımız ve transfer oluşturmadan gerek ligde gerekse ulusal kadrolar seviyesinde sportmen yetiştirmeye uğraş etmeye devam ediyoruz. Profesyonel ligde gayret edecek duruma gelen Bocce kadromuz, 40 grup ortasında 2. olarak 1. lige yükselmişti. Kadro atletlerimizden ne kadar ümitli olduğumuzu ve güvendiğimizi belirtmiştik, atletlerimiz da bizleri mahcup etmeyerek artık kentimizin ismi Bocce 1. Lig’de. Hem kulüp hem de ekip olarak önemli emekler verdik ve nihayetinde ekibimiz istediğimiz düzey de liderliğini sürdürecek” dedi. – ELAZIĞ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Spor