CHP Trabzon Milletvekili Adayı Sibel Suiçmez, Yeşilyurt Mahallesi'ni ziyaret etti

CHP Trabzon Milletvekili Adayı Sibel Suiçmez, Yeşilyurt Mahallesi’ni ziyaret etti

CHP Trabzon Milletvekili Adayı Sibel Suiçmez, 4 yıl evvel yaşanan sel felaketinde 10 vatandaşın hayatını kaybettiği Yeşilyurt Mahallesi’ni ziyaret etti. Suiçmez, “4 yıldan beri burada şimdi yol çalışması tamamlanmış değil. Bu vakit zarfında hala daha vatandaşlarımız heyelan bölgesinden çamurun, hafriyatın içinden geçerek ulaşımını sağlıyor. 15 Mayıs’tan sonra birinci yapacağımız işlerden biri de buranın yol sorununu çözmek ve vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak olacaktır” dedi.

CHP Trabzon Milletvekili Adayı Sibel Suiçmez, Büyükçekmece Belediye Lideri Hasan Akgün ve Millet İttifakı bileşenleri ile Araklı ilçesinde 4 yıl evvel yaşanan sel felaketinde 10 vatandaşın hayatını kaybettiği Yeşilyurt Mahallesi’ni ziyaret etti. Burada mahalle sakinlerinden çalışmalar hakkında bilgi alan Suiçmez, şunları söyledi:

“Burada yaklaşık 4 yıl evvel bir heyelan felaketi meydana geldi ve 10 vatandaşımız hayatını kaybetti. 4 yıldan beri burada şimdi yol çalışması tamamlanmış değil. Bu vakit zarfında hala daha vatandaşlarımız heyelan bölgesinden çamurun, hafriyatın içinden geçerek ulaşımını sağlıyor. 15 Mayıs’tan sonra birinci yapacağımız işlerden biri de buranın yol sorununu çözmek ve vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak olacaktır” dedi.

Kaynak: ANKA / Siyaset