Can Tanrıyar kimdir? Can Tanrıyar kaç yaşında, ne iş yapıyor? Can Tanrıyar hayatı ve biyografisi!

Can Tanrıyar kimdir? Can Tanrıyar kaç yaşında, ne iş yapıyor? Can Tanrıyar hayatı ve biyografisi!

Can Tanrıyar kimdir? Sorusu, gündemde yer alan sorular ortasında birçok kişi tarafından arama motorları üzerinde sorgulatılıyor ve merak ediliyor. Daha öncesinde birçok defa gündeme gelen Can Tanrıyar, gündemdeki yerini müdafaaya devam ediyor. Pekala, Can Tanrıyar kimdir? Can Tanrıyar kaç yaşında, ne iş yapıyor? Can Tanrıyar hayatı ve biyografisi!

CAN TANRIYAR KİMDİR?

Can Tanrıyar, 1960 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul’da Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni okudu ve mezun oldu. Türk Ulusal Hentbol grubunda da oynadı. Gazetecilik hayatına Milliyet gazetesinde muhabirlikle başlamıştır. Haftada bir gün hentbol panorama yazıları yazdı. Askerliğini yaptıktan sonra gazeteciliğe Fenerbahçe muhabiri olarak devam etti. Sabah, Güneş, Tan gazetelerinde yıllarca spor merkezinde çalıştı.

Spor müellifi iken futbol ile magazini birleştirme kararıyla yapımcılık dünyasına adım atarak Televole’nin imalcisi oldu. Ayrıyeten Uzunca bir müddet “Uçankuş” isimli programını yaptı.

Can Tanrıyar’ın 1988 yılında evlendiği birinci eşi Şafak Demircioğlu’ndan Oğulcan (d.1988)ve Anılcan (d.1990) isminde iki oğlu vardır. 2000 yılında boşandı.

Tanrıyar, 11 ocak 2008 tarihinde Beyazıt Öztürk’ün sunduğu Beyaz Gösteri programında canlı yayında 28 Aralık 1998`den beri bağını sürdürdüğü müzikçi Petek Dinçöz ile evlendi. Petek Dinçöz’e sürpriz yapmak üzere organize edilen Beşiktaş Belediye Lideri İsmail Ünal`ın kıydığı nikahta gelinin şahidi RTÜKBaşkanı Zahid Akman, damadın şahidi ise Kanal D Haber Genel Müdürü Mehmet Ali Birand oldu. 10 Mart 2010 tarihinde boşandılar.