Arzum Onan ile boşanacakları konuşulan Mehmet Aslantuğ'dan birinci yorum: Her şey için minnettarım

Arzum Onan ile boşanacakları konuşulan Mehmet Aslantuğ’dan birinci yorum: Her şey için minnettarım

27 yıldır evli olan Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan çiftinin boşanacağı söylentileri magazin gündemine bomba üzere düştü. Bir çocukları olan topluluğun örnek çifti olarak gösterilen isimleri, boşanma savına sessiz kalmadı.

ONAN: MÜNASEBETİMİZ BİR YORGUNLUKTAN GEÇİYOR

Oyunculuğun yanı sıra Türkiye Personel Partisi Muğla 1. sıra milletvekili adayı olarak açıklanan Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan’ın boşanacağı argümanı toplumsal medyanın gündemine otururken hoş oyuncudan beklenen yanıt geldi. Instagram hesabından Aslantuğ ile fotoğrafını paylaşan Onan, “Daha sarsıntının yaralarını saramamışken, ülkece acılı ve sıkıntı günlerden geçerken, Mehmet son derece saygın bir çaba sürecinde üstelik seçime yalnızca 15 gün kalmışken; hakkımızda çıkan habere yönelik yanıt vermek zorunda olmak son derece üzücü! 30 yıla yakın vakittir sevdiğim adamın; değil ‘psikolojik şiddet’ , her daim yanımda olan ve beni destekleyen kişiliği bu tipten dedikodulara gereç olmayı asla hak etmez. Vakitle her bağlantının yaşadığı/yaşayabileceği bir yorgunluktan geçiyor olmak; asla birbirimize olan sevgimizi, hürmetimizi ve ailemizin durduğu yeri değiştirmez” dedi.

ASLANTUĞ: HAYATIMIZA KATTIĞIN HER ŞEY İÇİN MİNNETTARIM

Eşinin paylaşımına yorum yapan Aslantuğ ise “Erkeksiniz; ya da bayan, elinizi tutan da bayan; ya da erkek, hiç fark etmez. Dönüp düzgünce bir daha bakın. Ya kıymet aşılar; ya da bedel aşındırır! Hayatımıza kattığın her şey için minnettarım” sözlerini kullandı.

ÜNLÜ İSİMLER SESSİZ KALMADI

Arzum Onan’ın paylaşımına yorum yapan Songül Öden, “Dokundukları her şeye hoşluk katan kıymetlilerim; her şeyi kabalıkla çözen ruhlar için anlaması çok güç ve çok güzelsiniz” yorumunu yaparken Tekçe Akalay ise “O kadar hoş ve sonsuzsunuz ki.. ve aşkınız.. kalbinize makus kalpler değemez dahi. Sizi çok seviyorum” dedi.