Aleksandar Stanojevic: "Oyuncularım çok büyük bir karakter ortaya koydu"

Aleksandar Stanojevic: “Oyuncularım çok büyük bir karakter ortaya koydu”

– Aleksandar Stanojevic: “Oyuncularım çok büyük bir karakter ortaya koydu”

KONYA – Konyaspor Teknik Yöneticisi Aleksandar Stanojevic, Trabzonspor karşısında çok güzel bir başlangıç yapamadıklarını fakat rakibin kırmızı kart görmesinin akabinde her şeyin daha kolay olduğunu belirterek, bütün oyuncularının çok büyük karakter ortaya koyduğunu söyledi.

Konyaspor Teknik Yöneticisi Aleksandar Stanojevic, Spor Toto Üstün Lig’in 32. haftasında iç alanda Trabzonspor’u geriden gelerek 2-1 mağlup ettikleri maçın akabinde açıklamalarda bulundu. Bugün gözüne çarpan en büyük noktalardan birisinin galibiyetten fazla taraftarların tutkusu ve dayanağı olduğunu söz eden Aleksandar Stanojevic, “Buraya geldiğimden bu yana taraftarlarımızdan bunun üzere dayanak görememiştim lakin bu sefer de stadımızın her köşesinden, her noktasından inanılmaz bir dayanak aldık. Bizi sonuna kadar desteklediler ve bizi ittiler” dedi.

“Kırımızı karttan sonra her şey daha kolaydı”

Maçın birinci dakikalarına çok yeterli başlamadıklarını aktaran Stanojevic, “Trabzon bize kıyasla daha uygun oynuyordu. Biraz başımız karışmaya başlamıştı. Çok yeterli bir başlangıç yapamadık. Öncelikle bugün kırımızı karttan sonra her şeyin daha kolay olduğunu söyleyebilirim. İkinci yarı daha güzel bir oyun ortaya koyduk ve olağan ki bu her şeyi daha kolay kıldı bizim için. Bunun için mutluyum. Bütün oyuncularım çok büyük bir karakter ortaya koydu. Hepsinden çok memnunum” diye konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Enver Furkan Çelebioğlu – Spor