AK PARTİLİ ADAYLAR, 39 İLÇEDE GENÇLERLE BULUŞTU

AK PARTİLİ ADAYLAR, 39 İLÇEDE GENÇLERLE BULUŞTU

Ak Parti İstanbul Milletvekili Adayları, vilayet genelinde 39 ilçede eş vakitli yapılan programlarda genç seçmenlerle bir ortaya geldi.

Yapılan programlar kapsamında AK Parti İstanbul Milletvekili adayları 39 ilçede eş vakitli olarak genç seçmenlerle buluştu. Programlarda gençlerle sohbet eden adaylar, seçimler için dayanak istedikleri belirtildi.

‘BUGÜNÜN HAYALİ YARININ GERÇEĞİDİR GENÇLERİMİZ’

Bağcılar’da düzenlenen program kapsamında AK Parti İstanbul 3’üncü Bölge Milletvekili Adayı Yıldız Konal Süslü, İstanbul’da yaşayan Adıyamanlı gençlerle bir ortaya geldi. Program hakkında konuşan Süslü, “Durmak yok, yola devam’ sloganıyla çıktığımız yolda ‘doğru adam yanlışsız yolda her vakit her yerde Recep Tayyip Erdoğan’ diyerek yürüyoruz. Elbette ki bugünün hayali yarının gerçeğidir gençlerimiz. Bu emanetleri bayrağı vatanı onlara emanet edeceğiz. Gençlerin çok büyük bir teveccühü var. Sayın cumhurbaşkanımıza karşı tam bir güç vererek yanında duruyorlar. Bizim deneyimlerimiz onların vizyonları ile birleştiği vakit alanda inanılmaz hoş bir güç oluşuyor. Biz gençliğe inanıyoruz. Gençliğimizi çok seviyoruz. Öbür cenahların söylediği üzere gençlikle ilgili hiçbir korkumuz yok. Gençlerin bize kattığı inanılmaz vizyonlar oluyor. Onların gücü ile açıkçası biz hiç yorulmuyoruz. Gücümüzü şu an alana hakimiyetimizi gençlerden aldığımız dayanağa borçluyuz. Onun için onlara minnettarız? dedi.

‘GENÇLER BİZİM HER ALANIMIZDA VAR’

Bayrampaşa’da gençlerin meskenine konuk olan AK Parti İstanbul 2’nci Bölge Milletvekili adayı Cahit Altunay, ‘Gençler bizim her alanımızda var. Sabah kahvaltı programlarımıza bakanımızla birlikte daima gençlerle oluyor. Akşam buluşmalarımız gençlerle oluyor. Biz toprağa hakimiz. Karış karış her yeri dolaşmaya uğraş ediyoruz. Vatandaşımızın teveccühü yüksek. Karar netleşiyor. Kim ülke için proje tasarlıyor, ortada. İnşallah 14 Mayıs günü zaferle çıkacağız’ dedi.

‘GENİŞ İŞTİRAKLİ BİR GENÇLİK BULUŞMASI YAPACAĞIZ’

Başakşehir’de gençlerle buluşan AK Parti 3. Bölge milletvekili adayı Halime Kökçe, ‘Başakşehir AK Parti Gençlik Kolları ile çalışıyoruz. Her gün İstanbul’un farklı bir yerinde programlar düzenliyoruz, bugün ise Başakşehir’deyiz. Çat kapı gençlik ziyaretleri yapıyoruz. Birinci kere oy kullanacak gençlerimizi ziyarete gidiyoruz ve minik bir ikramımız oluyor. Gençlere kahve kupası ve filtre kahve ikramında bulunuyoruz. Cumhurbaşkanımız ve AK Parti’miz için dayanak istiyoruz. Gençler ile sohbet edip şikayetleri var ise onları not ediyoruz. Bu etaptan sonra geniş iştirakli bir gençlik buluşması yapacağız. Başakşehirli gençlerimiz ile sohbet edeceğiz. Gençlerin kapılarına gidip hal hatırlarını sormalarımız onları mutlu ediyor’ diye konuştu.

‘GELECEĞİN TÜRKİYE’SİNİ ONLARA EMANET EDECEĞİZ’

AK Parti İstanbul 1’inci Bölge Milletvekili adayı Hulusi Şentürk, ‘Özellikle Türkiye’nin içinden geçmekte olan süreci kendilerine bir fırsat zannedip bu sefer, hain emel demeyeyim çok ağır olacak tahminen lakin birilerinin emellerine uygun sonuç alacağını zannedenlere milletimizin bir kere daha sandıkta çok net karşılık vereceğinin muştusunu alanda görüyoruz. Biz her vakit milletimizle birlikte, İnşallah harika Türkiye için yürüyüşe devam edeceğiz. Geleceğin Türkiye’sini onlara emanet edeceğiz. O yüzden bu mevzuda daha hassas olmalarını bekliyoruz. Bilhassa son devirlerde Z jenerasyonu diye yutturulmaya çalışılan bu mottoları ya da kalıpları reddetmelerini istiyoruz. Onlar bu vatanın evladı. Bu vatanı da onlar geleceğe götürecekler’ dedi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Şimdiki