AK Parti Vilayet Lideri Ökten, asker uğurlamasına katıldı

AK Parti Vilayet Lideri Ökten, asker uğurlamasına katıldı

Ak Parti Aydın Vilayet Lideri Gökhan Ökten seçim çalışmaları çerçevesinde, Bozdoğan‘ın Yazı Kent Mahallesi’nde asker uğurlamasına katıldı.

Sultanhisar’da Atça Boğa Güreşi tertibinden sonra Bozdoğan ziyaretlerine geçen AK Parti Aydın Vilayet Lideri Gökhan Ökten, vatani vazifeye giden gençleri Peygamber Ocağı’na uğurladı. Yazıkent Mahallesi’nden vatani misyonu için giden gençleri uğurlayan Lider Ökten, “Gençlerimizi vatani vazifelerine uğurluyoruz. Vatan vazifesi için gidecek kardeşlerimize Allah’ı sağ salim dönmeyi, ailelerini kavuşmayı nasip etsin” dedi.

Başkan Ökten, asker uğurlaması sırasında yaptığı konuşmada, 69 bin yeni seçmenin olduğunu ve birinci oyum Tayyip’e sloganı ile teşkilatın genç nesile ulaşmak için toplantılar düzenleyip sohbetler ettiğini vurguladı. Türkiye kabuğunu kırmış bir noktada alt yapısını tamamladığından bahseden Ökten, “Sadece savunma, sanayi de değil pek çok ekonomik, ticari ve gençlerin önünü açabileceğimiz alanda çok güçlü projeler yapılıyor. Çok büyük işlerde yapılacak” sözlerini kullandı. – AYDIN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Mahallî