AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI DEMİR: BİRİNCİ TIPTA BÜYÜK BİR ZAFER KAZANACAĞIZ

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI DEMİR: BİRİNCİ TIPTA BÜYÜK BİR ZAFER KAZANACAĞIZ

Ak Parti Milletvekili Adayı Demir: Birinci cinste büyük bir zafer kazanacağız

İSTANBUL, (DHA)- AK Parti İstanbul milletvekili adayı Mustafa Demir, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde Eyüpsultan’da esnaf ve emekçilerin bayramını kutladı. Ziyaretleri sırasında açıklama yapan Demir, “Bu seçimde de Allah’ın müsaadesiyle birinci cinste mağlubu olmayan büyük bir zafer kazanacağız. Kimsenin küsmediği mutlak bir AK Parti zaferi olacağını düşünüyorum? diye konuştu.

AK Parti İstanbul 2’nci Bölge Milletvekili adayı Mustafa Demir, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nde Eyüpsultan’da esnaf ve personelleri ziyaret ederek bayramlarını tebrik etti. Milletvekili adayı Demir, ziyaretleri kapsamında dayanak istedi.

‘CUMHURBAŞKANIMIZA BÜYÜK TEVECCÜH VAR’

AK Parti İstanbul milletvekili adayı Mustafa Demir, ‘Sabah yaklaşık 250 iş bayanımızın olduğu bir kahvaltı yaptık. Son derece verimli geçti. Bayan girişimcilerimizin duruşu ve geleceğe yönelik beklentileri son derece kıymetli. Esnaf ziyaretimizde de görüyorsunuz, Cumhurbaşkanımıza büyük teveccüh var. Bunu çok rahatlıkla görüyoruz. Çok besbelli bir halde bunu tabir ediyorlar. Mahallî idarelerden sorumlu olmamdan ötürü ben daima alanda olan bir milletvekiliyim’ diye konuştu

‘İLK ÇEŞİTTE MAĞLUBU OLMAYAN BÜYÜK BİR ZAFER KAZANACAĞIZ’

14 Mayıs seçimleri hakkında konuşan Demir, ‘Geçmişle mukayese edilemeyecek derecede insanlarımız daha şuurlu, daha vakur duruyorlar. 14 Mayıs seçimlerinin yalnızca bir seçim olmadığının kendileri de farkında. Ülkenin geleceği, barış ve huzuru için birlikte yaşamamızın teminatı olan bir seçim olduğunu biliyorlar. Ben sahayı çok güzel görüyorum. İnsanların teveccühünü çok güzel görüyorum. Bu seçimde de Allah’ın müsaadesiyle birinci cinste mağlubu olmayan büyük bir zafer kazanacağız. Kimsenin küsmediği mutlak bir AK Parti zaferi olacağını düşünüyorum’ halinde konuştu.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Aktüel