AK Parti İstanbul Milletvekili Adayları Durgut ve Aydın Maltepe'de Cevizli İrtibat Ofisi açılışına katıldı

AK Parti İstanbul Milletvekili Adayları Durgut ve Aydın Maltepe’de Cevizli İrtibat Ofisi açılışına katıldı

Ak Parti İstanbul Milletvekili Adayları Durgut ve Aydın Maltepe’de Cevizli İrtibat Ofisi açılışına katıldı

İSTANBUL – AK Parti İstanbul Milletvekili Adayları Müşerref Pervin Tuba Durgut ve Zeynettin Aydın, Maltepe’de AK Parti Cevizli İrtibat Ofisi açılışına katıldı.

Seçim çalışmaları çerçevesinde bugün Maltepeliler ile buluşan AK Parti İstanbul Milletvekili Adayları Müşerref Pervin Tuba Durgut ve Zeynettin Aydın, Maltepe’de AK Parti Cevizli İrtibat Ofisi açılışına katıldı. AK Parti Cevizli Mahalle teşkilatı açılış için alana gelen Milletvekili Adayları Müşerref Pervin Tuba Durgut ve Zeynettin Aydın alkışlarla karşıladı.

Milletvekili Adayları Tuba Durgut ile Aydın ve beraberindekiler tarafından ‘hayırlı olsun’ duaları eşliğinde kurdelenin kesilmesiyle ofisin açılışı gerçekleştirildi.

“Türkiye yüzyılı için canla başla inşallah çalışmaya devam edeceğiz”

AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Müşerref Pervin Tuba Durgut, “Adım adım İstanbul mottosuyla ilçeden ilçeye, sokak sokak İstanbul’u dolaşıyoruz. Her geçen gün halkın ilgisi teveccühü, coşkusu artıyor. Maltepe’de Türkiye yüzyılı diyor. Bugün burada da irtibat ofisimizi açtık. Türkiye yüzyılı için canla başla inşallah çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

stanbul(İHA)- AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Zeynettin Aydın, “Bugün yeniden bir irtibat ofisimizi açmanın bahtiyarlığını yaşıyoruz. Cumhurbaşkanımız gece demeden gündüz demeden millet için uğraş ediyor. Bizlerde dava ve yol arkadaşları olarak Cumhurbaşkanımızın bir ölçü yükünü hafifletip, bir defa daha Cumhurbaşkanı seçerek, Türkiye yüzyılını daima birlikte inşa etmenin uğraşını veriyoruz” dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Abdul Samet Kaya – Siyaset