AK Parti İstanbul 1'inci Bölge Milletvekili adayı Ebru Saraçoğlu, bayan çalışanlarla buluştu

AK Parti İstanbul 1’inci Bölge Milletvekili adayı Ebru Saraçoğlu, bayan çalışanlarla buluştu

Ak Parti İstanbul 1’inci Bölge Milletvekili adayı Ebru Saraçoğlu, bayan çalışanlarla buluştu

İSTANBUL – AK Parti İstanbul 1’inci Bölge Milletvekili adayı Ebru Saraçoğlu, 1 Mayıs Emekçi Bayramı’nda Ümraniye‘de çalışan bayanlarla bir ortaya geldi. Hem dükkanlarında esnaflık yapan hem de pazarda tezgah açan bayanlar ile sohbet eden Saraçoğlu, vatandaşa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletti.

AK Parti İstanbul 1’inci Bölge Milletvekili adayı Ebru Saraçoğlu, 1 Mayıs Emekçi Bayramı’nda Ümraniye‘de çalışan bayan ve erkek esnaf ve pazarcılarla buluştu. Ümraniye‘de esnaf ziyaretlerinde bulunan Saraçoğlu, abla kardeş olan iki bayan esnafın açtığı giysi mağazası ile ayakkabı mağazasına girerek kendileriyle sohbet etti. Saraçoğlu, mağazacılık yapan abla kardeşe teşebbüslerinden dolayı tebriklerini iletti. Etraf esnafı da ziyaret eden Saraçoğlu daha sonra mahalle pazarına da girerek hem pazarcı esnafı hem de vatandaşla bir ortaya geldi. Pazarda çorap tezgahı açan bir bayanla muhabbet eden Saraçoğlu başka pazar esnafı ile de sohbet ederek kendilerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletti.

Açıklamalarda bulunan Ebru Saraçoğlu, “Yapmış olduğumuz bugünkü Ümraniye çalışmamızda hem esnafımızı gezdik 1 Mayıs münasebetiyle. Hem de vatandaşlarımızla daha yakın temasta bulunabilmek için pazarı ziyaret ettik. Çok hoş teveccühler var. Milletimiz ferasetini gösteriyor aslında. Baktığınız vakit öteki tarafta konuşulanların dışında ‘yaparsa Recep Tayyip Erdoğan yapar’ cümlesini burada çokça duyduk. Bu hususta memnunluk duyarak çalışıyoruz. Biz her gün sokak sokak, kapı kapı ve konut ev ziyaretler yapıyoruz. Vatandaşlarımızın tamamına dokunmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Cem Güney Kılıç – Siyaset