AK Parti Diyarbakır milletvekili adayı Kepolu Ataman: "Cumhurbaşkanım, biz seni tekrar lider yapacağız"

AK Parti Diyarbakır milletvekili adayı Kepolu Ataman: “Cumhurbaşkanım, biz seni tekrar lider yapacağız”

Ak Parti Diyarbakır milletvekili adayı Kepolu Ataman: “Cumhurbaşkanım, biz seni yine lider yapacağız”

Kepolu Ataman: “14 Mayıs seçiminde Diyarbakır tarih yazacak”

“Yaklaşık 2 buçuk yıldır alandayız. Halkımızla yakın ve sıcak temas halindeyiz. Bizimkisi büsbütün gönül siyasetidir”

DİYARBAKIR – Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Diyarbakır 3. sıra milletvekili adayı Suna Kepolu Ataman, “Biz Diyarbakırlılar olarak, Diyarbakırlı bayanlar olarak cumhurbaşkanım, seni yine lider yapacağız, tekrar lider yapacağız” dedi.

Merkez Sur ilçesinde bir otelin restoranında düzenlen toplantı, Diyarbakır’ın tanınan ve kalabalık aşiretlerinin önderi olan ve ‘Hanımağa’ olarak bilinen Suna Kepolu Ataman’ın konuşmasıyla başladı.

14 Mayıs seçiminde Diyarbakır’ın tarih yazacağını söz eden Kepolu, “Yaklaşık 2 buçuk yıldır alandayız. Halkımızla yakın ve sıcak temas halindeyiz. Bizimkisi büsbütün gönül siyasetidir. Cumhurbaşkanımızın talimatıyla yaptığımız gönül siyasetinin yararlarını alanda gördük. Bizler bayanlar üzerinde irtibat halindeyiz. Zira şu anda bayanlarımızın Diyarbakır’daki huzuruna sahip çıkılması ve evlatlarımızın geleceğiyle ilgili çok hoş yerlere geldiğimize inanıyorum. Bence bu seçimde Diyarbakır tarih yazacak. Diyarbakırlı ve Diyarbakır bayanları olarak daima bir arada Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı tekrar destekleyeceğiz. Cumhurbaşkanım, biz seni tekrar lider yapacağız, tekrar lider yapacağız” dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Muhammet Hüseyin İçli – Siyaset