Afyonkarahisarlı 3 sportmen şampiyonadan 6 madalya ile döndü
Türkiye Beden Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu tarafından Ankara’da düzenlenen Türkiye Şampiyonası’nda çaba eden Afyonkarahisarlı 3 sportmen 6 madalya ile döndü.
25-29 Nisan tarihleri ortasında Türkiye Beden Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu tarafından Ankara’da düzenlenen Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası’na, Afyonkarahisar’ı temsilen 3 atlet iştirak etti. Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek olan ulusal ekip takımını da belirleyen Türkiye Şampiyonası’nda Afyonkarahisarlı sportmenler 3 gümüş ve 3 bronz madalya elde etti.
Afyonkarahisar’dan şampiyonaya katılan Hüseyin Ateş ve Fadime Ürküt elde ettikleri derecelerle Türkiye Bilek Güreşi Ulusal Kadrosu’nun Haziran ayında Moldova’da düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonası takımına alındı. – AFYONKARAHİSAR