Adana'da damat dehşeti: 3 meyyit

Adana’da damat dehşeti: 3 meyyit

Adana‘da damat dehşeti: 3 ölü

Adana‘da bir kişi tartıştığı kayınvalidesi ve hekim baldızını öldürüp, kaynının eşini de yaraladıktan sonra silahla başına ateş ederek intihar etti

ADANA – Adana’da bir kişi tartıştığı kayınvalidesi ve baldızını öldürüp, kaynının eşini de yaraladıktan sonra silahla başına ateş ederek intihar etti.

Edinilen bilgiye nazaran olay merkez Sarıçam ilçesine bağlı Akkuyu Mahallesinde meydana geldi. Argümana nazaran 3 çocuk babası Uğur Doğan bir mühlet evvel eşi Rahime Yıldız’dan boşandı. Yıldız boşandıktan sonra annesi Şerife Yıldız’ın meskenine yerleşti. Bugün de öğlen saatlerinde Doğan eşinin bulunduğu meskene geldi. Doğan gelir gelmez kapıda ekmek yapan Şerife Yıldız, 1 ay evvel hekim olan kızı Sümeyye Yıldız ve kaynının eşi Cennet Yıldız’a ateş etti. Ekmek yapanlar ortasında eşi de olmasına karşın Doğan ona ateş etmedi. Doğan, daha sonrada kendi başına ateş ederek intihar etti. Olayda baldız, kayınvalide ve Doğan hayıtın kaybetti. Olaydan sonra gelen sıhhat grupları Cennet Yıldız’ı hastaneye kaldırdı. Polis ise olay yerine gelerek inceleme başlattı. Doğan’ın eşiyle boşanma sebebi olarak baldızı ve kayınvalidesini sorumlu tuttuğu için öldürdüğü öne sürüldü. Şerife Yıldırım’ın kardeşi Zülfü Yıldırım, gazetecilere yaptığı açıklamada, “Uğur Doğan’ın hiçbir işi gücü yoktu. Geliyor burada ablam ve yeğenim ekmek yaparken onları öldürüyor. Kendi de içeri de geberiyor” diye konuştu.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Umutcan İşledici – 3. Sayfa